Konaklama ve Yurt Olanakları

IMG_6571
IMG_6583
IMG_6587

Kıbrıs İlim Üniversitesi, öğrencilerine 5 Yıldızlı konfor ile Öğrenci Yaşam Merkezinde konaklama imkanı sunuyor.

Öğrenci Yaşam Merkezimiz, 5 bağımsız binadan oluşan yurtları ve ortak kullanım alanlarının yer aldığı ayrı bir bina daha olmak üzere toplam 6 binadan oluşmaktadır. 530 yatak kapasitesine sahip yurt binalarımızda tüm odalar 2 kişiliktir. Ortak alanlarda; kayıt ofisi, revir, kafe, yemekhane, çamaşırhane, ütü odası, müzik odası, sinema odası, spor salonu, mescit, etüt odası, çalışma odası, barbekü alanı, oyun odası, ortak mutfaklar ve bahçe bulunmaktadır.

Oda Özellikleri:

  • Odalarımız standart 2 kişiliktir.
  • Odalarda 2 adet bir buçuk kişilik ortopedik yatak bulunmaktadır.
  • Odalarda; klima, buzdolabı, geniş dolaplar, çalışma sandalyesi, masa lambası, 32’’ LED TV, dekoratif çerçeve ve tablo, ortopedik yatak, nevresim takımı, yastık, komodin, rustik blackout perde, çalışma masası, boy aynası, kart güvenlikli oda kapısı, kapı stoperi, lavabo, lavabo dolabı, klozet, tuvalet kağıtlığı, tuvalet fırçası, havlu askısı, lavabo aynası, duş başlığı, çöp bidonu ve telefon standart olarak bulunmaktadır.

Ücretler:

  • 2 kişilik odada kişi başı fiyat, 14000 TL + 1000TL depozito olarak belirlenmiştir. Bu fiyat peşin nakit ödemelerde ve kredi kartı tek çekim için geçerlidir.

Tüm seçeneklerde depozito peşin alınır ve taksitlendirilmez.

Yurt fiyatlarına su ve internet ücretleri dahil, elektrik ücretleri dahil değildir. Elektrik ücretleri oda sakinleri tarafından, oda kartına önceden yüklenecek kontörlü kart kullanılarak ödenecektir.

Yurt döneminde; bir yıl terimi bir öğrenim yılını, 1 Eylül 2018 - 30 Haziran 2019 dönemini, 10 ay süreyi  kapsamaktadır.

Detaylı bilgi için: Campuscyprus.com