Kariyer Merkezi

Merkezimiz; öğrenci adayları, öğrenciler, mezunlar ve çalışanların yetenek, bilgi, beceri, ilgi ve istekleri ile Üniversite ve Ülke koşul ve ihtiyaçları doğrultusunda kariyer planlama ve geliştirme yetkinliklerinin iyileştirilmesini sağlayarak Üniversitemiz ve mensuplarının saygınlığını ve tercih edilebilirliğini artırmak ve bu surette Üniversitemiz ve Ülkemizin insan kaynakları potansiyalinin ve performansının geliştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Özgeçmiş (CV) Nedir? Nasıl Hazırlanmalıdır?   İş görüşmesine gitmeden önce, işverene kendimiz hakkında ön bir bilgi verebilmektir. Özgeçmiş yazarken eğitim ve deneyim kısmında hedefe yönelik doğru ifadelere yer verilmelidir.

CV hazırlama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa,kendini ve ilgi alanlarını tanıma,Kariyer planlaması, İş görüşmelerine hazırlık konularında yardım alabilirsin.

Nasıl bir iş istiyorsunuz? Tam zamanlı mı, part-time bir iş mi? Eğitimini aldığınız alanda mı, yoksa hayal ettiğiniz işte mi? Tecrübeli olduğunuz alanda mı, yoksa yepyeni bir sahada mı? Bunu belirledikten sonra adımlarınızı o doğrultuda atın.


Deprecated: wp_make_content_images_responsive is deprecated since version 5.5.0! Use wp_filter_content_tags() instead. in /home/bimcsuedu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5211
kariyermerkezilogo