Üniversite Seçmeli Derslerin Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 13:30-14:15 SELMAN ARASLANBAŞ KIU201/GKD302 GENEL İLETİŞİM BECERİLERİ
16.07.2020 12:00-13:00 MEHMET BALYEMEZ KIU206 KIBRIS TÜRK MÜCADELE TARİHİ
16.07.2020 10:00-10:30 ASLI ÖNAY AKÇAY KIU209 İŞARET DİLİ
17.07.2020 10:00-10:45 TUTKU AKTER GÖKAŞAN CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION
17.07.2020 11:00-12:00 MEHMET HAKAN ÖZÇELİK ATA102/ATA106 ATATÜRK İLKELERI VE İNKILAP TARIHI II
17.07.2020 15:00-16:00 NEZİHE SELCEN KOKRMAZCAN ATA104 ATATURK'S PRINCIPLES & HISTORY OF TURKISH REVOLUTION II
18.07.2020 11:00-12:00 DINARA DUISEBAYEVA TRK102 TÜRK DİLİ II
18.07.2020 15:00-16:00 ÜMİT SOYLU TRK104 TURKISH LANGUAGE II
16.07.2020 11:00-12:00 BLG102 MURAT AKSEL AKÇAY BİLGİSAYAR II
17.07.2020 17:00-18:00 ING102/ING104 İNGİLİZCE II PERİHAN MİRAY KARLI MERVE TOROĞLU GÜRAY AZKAL
16.07.2020 17:00-18:00 CMP102 COMPUTER II RUHSAN ÖNDER
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 14:00 - 14:40 MOHAMMAD REZA PARİSH  FTR114 ANATOMİK PALPASYON
16.07.2020 11:00 - 11:40 HÜLYA ÖZBEŞER  FTR118 ISI IŞIK HİDROTERAPİ
16.07.2020 10:00 -11:00 TURHAN ONARLIOĞLU  FZY102 FIZYOLOJI II
17.07.2020 12.00- 13:00 HÜLYA ÖZBEŞER FTR106 NORMAL MOTOR GELİŞİM
18.07.2020 13:00 -14:00 HÜLYA ÖZBEŞER FTR104 PSİKOSOSYAL REHABİLİTASYON
16.07.2020 9:00 - 09:40 LEVENT SARIKCIOĞLU  ANA104 ANATOMİ II
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 14:00 - 14:40 MOHAMMAD REZA PARİSH  FTR210 KİNEZYOLOJİ VE BİYOMEKANİK II
16.07.2020 10:00 -10: 40 ERSAN BERKSEL  FTR206 KLİNİK BİLİMLER II
16.07.2020 11:00 -11:40 KÜBRA KÜÇÜKTEPE  FTR212 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ
16.07.2020 12:00 -12:40 SEDA ERDOĞAN  FTR208 ELEKTROTERAPİ II
17.07.2020 13:00 - 13:40 HÜLYA ÖZBEŞER  FTR202 TEDAVİ HAREKETLERİ VE PRENSİPLERİ
17.07.2020 15:00 - 15:40 HÜLYA ÖZBEŞER  FTR204 MANİPULATİF TEDAVİ II
16.07.2020 16:00 - 16:40 KÜBRA KÜÇÜKTEPE  FTR218 ÇOCUKLARDA TERAPÖTİK EGZERSİZ
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 13:00 - 13:40 MOHAMMAD REZA PARİSH 0 FTR318 ORTEZ VE REHABİLİTASYON
17.07.2020 12:00 - 12:40 KÜBRA KÜÇÜKTEPE  FTR306 NÖROLOJİK REHABİLİTASYON
17.07.2020 15:00 - 15:40 SEDA ERDOĞAN  FTR326 KANITA DAYALI FİZYOTERAPİ
17.07.2020 10:00 - 10:40 OSMAN ETEM AYDIN  FTR320 KARDİYAK REHABİLİTASYONU
Hemşirelik Bölümü Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10.00-11.00 TURHAN ONARLIOĞLU FZY102 FIZYOLOJI II
16.07.2020 10.00-11.00 BAHAR ATALAY  MIK102 MIKROBIYOLOJI
16.07.2020 09.00-09.30 LEVENT SARIKCIOĞLU  ANA102 ANATOMI II
Hemşirelik Bölümü Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 11.30-12.30 ŞENGÜL DOLU KUBİLAY  HEM228 FİZYOPATOLOJİ
Hemşirelik Bölümü Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10.30-11.30 GÜLENDAM HAKVERDİOĞLU YÖNT  HEM316 EVDE BAKIM HEMŞİRELİĞİ
16.07.2020 11.00-12.00 GÜLENDAM HAKVERDİOĞLU YÖNT HEM312 HEMŞİRELİKTE ARAŞTIRMA
17.07.2020 10.00-11.00 ŞENGÜL DOLU KUBİLAY  HEM320 RUH SAĞLIĞI VE PSİKİYATRİ HEMŞİRELİĞİ
Hemşirelik Bölümü Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 4. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 10.00-11.00 ERSAN BERKSEL  HEM412 TEMEL ELEKTROKARDIOGRAFI
Hemşirelik Bölümü (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
18.07.2020 Final Project SAIMA TASNEEM  MIC102 MICROBIOLOGY
18.07.2020 Final Project SAIMA TASNEEM  PHS102 PHYSIOLOGY II
16.07.2020 09.00-09.30 LEVENT SARIKCIOĞLU  ANA106 ANATOMY II
16.07.2020 12.00-12.40 TUTKU AKTER GÖKAŞAN  NRS102 INTERPERSONAL COMMUNICATION
18.07.2020 Final Project SAIMA TASNEEM  BIO102 BIOCHEMISTRY
Fizyoterapi Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
18.07.2020 10:00-11:00 HÜLYA ÖZBEŞER FZT102 TEDAVİ EDİCİ HAREKETLER
16.07.2020 09:30-10:30 SEDA ERDOĞAN FZT106 ELEKTROTERAPİ
16.07.2020 11:30-12:30 SEDA ERDOĞAN FZT108 ISI-IŞIK-HİTROTERAPİ
18.07.2020 13:00-14:00 FATMA AYŞİN KURAK KIU208 TEMEL İLK YARDIM BECERİLERİ
Fizyoterapi Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 14:30-15:15 ELMAS BOZKURT  FZT204 ROMATİZMAL HASTALIKLARDA REHABİLİTASYON
İlk ve Acil Yardım Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 15:00-16:00 TURHAN ONARLIOĞLU  ACL102 İLK VE ACİL YARDIM İÇİN FARMOKOLOJİ
17.07.2020 13:00-14:00 HÜLYA GÜLLERCİ ACL120 İLERİ YAŞAM DESTEĞİ UYGULAMALARI I
16.07.2020 12:00-13:00 HÜLYA GÜLLERCİ ACL116 ACİL HASTA BAKIMI II
İlk ve Acil Yardım Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 09:00-09:40 AZİZ AŞIK ACL202 MESLEKİ UYGULAMA II
17.07.2020 14:30-15:30 HÜLYA GÜLLERCİ ACL216 İLERİ YAŞAM DESTEĞİ UYGULAMALARI II
İşletme (İngilizce) Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 09:30-10:30 ERDAL GÜRYAY ECO102 INTRODUCTION TO ECONOMICS II
18.07.2020 11:00-13:00 ZALİHE YARKINER MAT114 : MATHEMATICS II
İşletme (İngilizce) Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 10:30-11:30 ERDAL GÜRYAY ECO202 MACROECONOMICS
16.07.2020 14:00-15:00 OSMAN AZİZ ALTAY FNS202 MANAGERIAL ACCOUNTING
18.07.2020 10:00-12:00 ZALİHE YARKINER STT202 STATISTICS II
İşletme (İngilizce) Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 09:30-10:30 OSMAN AZİZ ALTAY BUS320 PRODUCTION MANAGEMENT
Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI MAT102 CALCULUS II
16.07.2020 14:00-16:00 ROOZBEH VAZIRI MAT101 CALCULUS I
17.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI MAT106 LINEAR ALGEBRA
18.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI PHY102 GENERAL PHYSICS II
18.07.2020 14:00-16:00 MUSTAFA TUNAY COM106 COMPUTER PROGRAMMING II
Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10:00-12:00 MUSTAFA TUNAY MAT206 PROBABILITY AND STATISTICS
18.07.2020 10:00-10:45 TUTKU AKTER GÖKAŞAN CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION
17.07.2020 10:00-12:00 RUHSAN ÖNDER EEE206 DIGITAL LOGIC DESIGN
Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10:00-12:00 MUSTAFA TUNAY FEN302 TECHNICS IN ACADEMIC SKILLS
17.07.2020 10:00-12:00 RUHSAN ÖNDER  EEE306 MICROPROCESSORS
18.07.2020 10:00-12:00 ZALİHE YARKINER MAT302 NUMERICAL ANALYSIS
Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI MAT102 CALCULUS II
16.07.2020 14:00-16:00 ROOZBEH VAZIRI  MAT101 CALCULUS I
17.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI MAT106 LINEAR ALGEBRA
18.07.2020 14:00-16:00 MUSTAFA TUNAY COM106 COMPUTER PROGRAMMING II
18.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI PHY102 GENERAL PHYSICS II
Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
18.07.2020 10:00-10:45 TUTKU AKTER GÖKAŞAN CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION
16.07.2020 10:00-12:00 MUSTAFA TUNAY MAT206 PROBABILITY AND STATISTICS
17.07.2020 10:00-12:00 RUHSAN ÖNDER EEE206 DIGITAL LOGIC DESIGN
Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 10:00-12:00 RUHSAN ÖNDER EEE306 MICROPROCESSORS
16.07.2020 10:00-12:00 MUSTAFA TUNAY FEN302 TECHNICS IN ACADEMIC SKILLS
18.07.2020 10:00-12:00 ZALİHE YARKINER MAT302 NUMERICAL ANALYSIS
Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI MAT101 CALCULUS I
17.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI MAT106 LINEAR ALGEBRA
18.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI PHY102 GENERAL PHYSICS II
18.07.2020 14:00-16:00 MUSTAFA TUNAY COM106 COMPUTER PROGRAMMING II
16.07.2020 10:00-12:00 ROOZBEH VAZIRI MAT102 CALCULUS II
Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 10:00-12:00 RUHSAN ÖNDER EEE206 DIGITAL LOGIC DESIGN
18.07.2020 14:00-16:00 RUHSAN ÖNDER COM208 OPERATING SYSTEMS
16.07.2020 14:00-16:00 MUSTAFA TUNAY COM212 OBJECT ORIENTED PROGRAMMING
16.07.2020 10:00-12:00 MUSTAFA TUNAY MAT206 PROBABILITY AND STATISTICS
18.07.2020 10:00-10:45 TUTKU AKTER GÖKAŞAN CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION
17.07.2020 14:00-16:00 RUHSAN ÖNDER COM202 COMPUTER ORGANIZATION
Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
18.07.2020 10:00-12:00 ZALİHE YARKINER MAT302 NUMERICAL ANALYSIS
16.07.2020 10:00-12:00 MUSTAFA TUNAY FEN302 TECHNICS IN ACADEMIC SKILLS
Hukuk Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 13.00-14.00 DUYGU HATİPOĞLU AYDIN HUK106 ROMA HUKUKU ÖZEL HÜKÜMLER
18.07.2020 09.00-10.00 ARZU ALVAN BOZDERELİ EKO106 EKONOMİYE GİRİŞ II
18.07.2020 13.00-14.00 CANADAR ARSLAN HUK108 TÜRK ANAYASA HUKUKU
17.07.2020 09.00-10.00 TUBA KUTOĞLU HUK104 MEDENİ HUKUK II
16.07.2020 09.00-10.00 ABDURRAHMAN AYHAN HUK102 HUKUKA GİRİŞ VE HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI II
Hukuk Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
18.07.2020 17.00-18.00 DİLARA ELTİMUR HUK206 İDARE HUKUKU II
17.07.2020 14.00-15.00 ABDURRAHMAN AYHAN HUK214 İNSAN HAKLARI HUKUKU
16.07.2020 14.00-15.00 ABDURRAHMAN AYHAN HUK212 TÜRK HUKUK TARİHİ
17.07.2020 11.00-12.00 TUBA KUTOĞLU HUK202 BORÇLAR HUKUKU GENEL HÜKÜMLER II
17.07.2020 17.00-18.00 TUĞBA BAYZİT HUK204 CEZA HUKUKU GENEL HÜKÜMLER II
18.07.2020 14.00-15.00 ESRA ERSOY HUK210 HUKUK SOSYOLOJİSİ
18.07.2020 11.00-12.00 SİBEL SAFİ HUK220 GENEL KAMU HUKUKU II
16.07.2020 11.00-12.00 SİBEL SAFİ HUK208 MİLLETLERARASI HUKUK II
Hukuk Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 10.00-11.00 MELTEM ERTUĞRUL HUK304 BORÇLAR HUKUKU II ÖZEL HÜKÜMLER
16.07.2020 12.00-13.00 ASLI ARAS HUK302 MEDENİ USUL HUKUKU II
18.07.2020 10.00-11.00 HASAN ORAL HUK310 VERGİ HUKUKU II
17.07.2020 12.00-13.00 DİLARA ELTİMUR HUK314 İDARİ YARGILAMA HUKUKU II
16.07.2020 10.00-11.00 HÜSNÜ TURANLI HUK306 TİCARET HUKUKU II
16.07.2020 16.00-17.00 CANADAR ARSLAN HUK318 TÜKETİCİ HUKUKU
18.07.2020 12.00-13.00 ALİ RIZA TÖNGÜR HUK308 CEZA HUKUKU ÖZEL HÜKÜMLER II
Adalet Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 13.30-14.30 ÖZGECAN YEL ADL104 BORÇLAR HUKUKUNUN İLKELERİ
16.07.2020 09.30-10.30 ÖZGECAN YEL ADL106 CEZA HUKUKUNUN İLKELERİ
17.07.2020 09.30-10.30 ASLI ARAS ADL108 MEDENİ USUL İLKELERİ
18.07.2020 09.30-10.30 ENVER ÖZTÜRK  ADL102 İDARE HUKUKUNUN TEMELLERİ
Adalet Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
18.07.2020 16.30-17.30 ENVER ÖZTÜRK ADL208 SÖZLEŞMELER HUKUKU BİLGİSİ
16.07.2020 11.30-12.30 ESRA ERSOY ADL210 İNSAN HAKLARI HUKUKU BİLGİSİ
17.07.2020 16.30-17.30 ABDURRAHMAN AYHAN ADL204 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU
17.07.2020 11.30-12.30 ÖZGECAN YEL ADL216 NOTERLİK HUKUKU BİLGİSİ
18.07.2020 11.30-12.30 ÖZGECAN YEL ADL206 TİCARET HUKUKU
18.07.2020 14.30-15.30 TUĞBA BAYZİT ADL202 CEZA MUHAKEMESİ VE İNFAZ HUKUKUNUN TEMELLERİ
16.07.2020 16.00-17.00 CANADAR ARSLAN ADL218 TÜKETİCİ HUKUKU
Psikoloji Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 10.00-10.30 YILMAZ AVCU  PSI106 ÖZEL EĞİTİM
Psikoloji Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 9.00-10.00 SEREN UĞUR  PSI 206 ARASTIRMA TEKNIK
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10.30-11.30 SEREN UĞUR PSI108 GELİŞİM PSİKOLOJİSİ I
17.07.2020 10.30-11.30 ALİYE ATEŞ PDR110 FİZYOLOJİK PSİKOLOJİ
18.07.2020 10.30-11.30 ALİYE ATEŞ PDR112 OKULLARDA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 12.00-12.30 MEHMET BALYEMEZ EGT206 TÜRK EĞİTİM TARİHİ
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10.00-10.30 YELİZ SAYGIN PDR308 PSİKOLOJİK DANIŞMA KURAMLARI
17.07.2020 12.00-13.00 ALİYE ATEŞ PDR304 REHBERLİKTE PROGRAM GELİŞTİRME
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 4. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10.30-11.00 YELİZ SAYGIN PDR404 REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMADA ALAN ÇALIŞMASI
16.07.2020 09.30-10.00 YELİZ SAYGIN PDR402 REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA SEMİNERİ
16.07.2020 10.00-10.30 YELİZ SAYGIN PDR408 KURUM DENEYİMİ
16.07.2020 12.00-13.00 MEHMET BALYEMEZ KİU206 KIBRIS TÜRK MÜCADELE TARİHİ
Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 13.00-14.00 ESRA ERSOY LAW114 INTERNATIONAL TRADE LAW
16.07.2020 09.30-10.30 ALPER GÜLBAY INR102 INTRODUCTION TO INTERNATIONAL RELATIONS II
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı
17.07.2020 13.00-14.00 ASLI AKI SHK104 NORMAL EMNİYET KURALLARI
16.07.2020 13.00-14.00 ASLI AKI SHK102 UÇUŞ TEORİSİ VE METEOROLOJİ
18.07.2020 13.00-14.00 ASLI AKI SHK106 UÇUŞ FİZYOLOJİSİ VE PSİKOLOJİ
18.07.2020 16.00-17.00 ASLI AKI SHK108 KABİN EKİBİ PERFORMANS EĞİTİMİ I
Turizm ve Otelcilik (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10.00-11.00 MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI THM106 TRAVEL AND TOUR OPERATIONS
18.07.2020 11.00-12.00 MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI  THM104 MANAGEMENT FOR TOURISM & HOSBITALITY
Turizm ve Otelcilik (İngilizce) Bütünleme Tarihleri ve Sınav Süreleri 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Hoca Adı-Ders Kodu- Ders Adı
16.07.2020 10.00-11.00 MUSTAFA ŞAH AUYG-01 THM208 FOOD AND BEVERAGE OPERATIONS S:1
16.07.2020 10.00-10.45 TUTKU AKTER GÖKAŞAN  THM206 COMMUNICATION SKILLS FOR TOURISM INDUSTRY