2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ONLİNE SINAV TAKVİMİ
Üniversite Genel Dersler ve Üniversite Seçmeli Dersler
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 13:30-14:00 KIU201 GENEL İLETİŞİM BECERİLERİ SELMAN ARSLANBAŞ AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
15.06.2020 16:00-17:00 KIU206 KIBRIS TÜRK MÜCADELE TARİHİ MEHMET BALYEMEZ AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
23.06.2020 11:30-12:30 KIU209 İŞARET DİLİ ASLI ÖNAY AKÇAY AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
23.06.2020 9:30-10:30 CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION TUTKU AKTER GÖKAŞAN AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
18.06.2020 11:00-12:00 ATA102 ATATÜRK İLKELERI VE İNKILAP TARIHI II MEHMET HAKAN ÖZÇELİK AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
18.06.2020 15:00-16:00 ATA104 ATATURK'S PRINCIPLES & HISTORY OF TURKISH REVOLUTION II NEZİHE SELCEN KOKRMAZCAN AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
19.06.2020 15:00-16:00 TRK102 TÜRK DİLİ II DINARA DUISEBAYEVA AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
17.06.2020 11:00-12:00 TRK104 TURKISH LANGUAGE II ÜMİT SOYLU AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
16.06.2020 11:00-11:30 KIU 208 TEMEL İLK YARDIM BECERİLERİ FATMA AYŞİN KURAK AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
26.06.2020 17:00-18:00 ING102/ING104 ENGLISH II MERVE TOROĞLU AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
19.06.2020 11:00-12:00 BLG102 BİLGİSAYAR II  MURAT AKSEL AKÇAY AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
Hukuk Fakültesi 1.Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
25.06.2020 13:00-13:30 HUK106 ROMA HUKUKU ÖZEL HÜKÜMLER DUYGU HATİPOĞLU AYDIN ÖYKÜ GÜLER
23.06.2020 13:00-14:00 EKO106 EKONOMİYE GİRİŞ II ARZU ALVAN BOZDERELİ MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
15.06.2020 13:00-14:00 HUK108 TÜRK ANAYASA HUKUKU CANADAR ARSLAN ÖYKÜ GÜLER
2.07.2020 13:00-13:30 HUK104 MEDENİ HUKUK II TUBA KUTOĞLU MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
17.06.2020 13:00-14:00 HUK102 HUKUKA GİRİŞ VE HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI II ABDURRAHMAN AYHAN ÖYKÜ GÜLER
Hukuk Fakültesi 2.Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
29.06.2020 09:30-10:30 HUK206 İDARE HUKUKU II DİLARA ELTİMUR ÖYKÜ GÜLER
16.06.2020 09:30-10:30 HUK214 İNSAN HAKLARI HUKUKU ABDURRAHMAN AYHAN MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
18.06.2020 09:30-10:30 HUK212 TÜRK HUKUK TARİHİ ABDURRAHMAN AYHAN ÖYKÜ GÜLER
3.07.2020 09:30-10:30 HUK202 BORÇLAR HUKUKU GENEL HÜKÜMLER II TUBA KUTOĞLU MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
22.06.2020 09:30-10:30 HUK204 CEZA HUKUKU GENEL HÜKÜMLER II TUĞBA BAYZİT ÖYKÜ GÜLER
1.07.2020 09:30-10:30 HUK210 HUKUK SOSYOLOJİSİ ESRA ERSOY MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
24.06.2020 09:30-10:30 HUK220 GENEL KAMU HUKUKU II SİBEL SAFİ ÖYKÜ GÜLER
26.06.2020 09:30-10:30 HUK208 MİLLETLERARASI HUKUK II SİBEL SAFİ MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
Hukuk Fakültesi 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
3.07.2020 16:00-17:00 HUK312 EŞYA HUKUKU II MELTEM ERTUĞRUL ÖYKÜ GÜLER
19.06.2020 16:00-17:00 HUK304 BORÇLAR HUKUKU II ÖZEL HÜKÜMLER MELTEM ERTUĞRUL MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
17.06.2020 16:00-17:00 HUK302 MEDENİ USUL HUKUKU II ASLI ARAS ÖYKÜ GÜLER
23.06.2020 16:00-17:00 HUK314 İDARİ YARGILAMA HUKUKU II DİLARA ELTİMUR ÖYKÜ GÜLER
29.06.2020 16:00-17:00 HUK306 TİCARET HUKUKU II HÜSNÜ TURANLI MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
15.06.2020 16:00-17:00 HUK318 TÜKETİCİ HUKUKU CANADAR ARSLAN ÖYKÜ GÜLER
25.06.2020 16:00-16:30 HUK308 CEZA HUKUKU ÖZEL HÜKÜMLER II ALİ RIZA TÖNGÜR MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
Adalet MYO 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 09:30-10:30 ADL104 BORÇLAR HUKUKUNUN İLKELERİ ÖZGECAN YEL ESRA ERSOY
15.06.2020 09:30-10:30 ADL106 CEZA HUKUKUNUN İLKELERİ ÖZGECAN YEL ESRA ERSOY
19.06.2020 09.30-10.30 ADL108 MEDENİ USUL İLKELERİ ASLI ARAS ESRA ERSOY
26.06.2020 09:30-10:30 ADL102 İDARE HUKUKUNUN TEMELLERİ ENVER ÖZTÜRK ESRA ERSOY
Adalet MYO 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
3.07.2020 14:00-15:00 ADL208 SÖZLEŞMELER HUKUKU BİLGİSİ ENVER ÖZTÜRK ÖYKÜ GÜLER
26.06.2020 14:00-14:30 ADL210 İNSAN HAKLARI HUKUKU BİLGİSİ ESRA ERSOY MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
18.06.2020 14:00-15:00 ADL204 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU ABDURRAHMAN AYHAN ÖYKÜ GÜLER
29.06.2020 14:00-15:00 ADL216 NOTERLİK HUKUKU BİLGİSİ ÖZGECAN YEL MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
22.06.2020 14:00-15:00 ADL206 TİCARET HUKUKU ÖZGECAN YEL ÖYKÜ GÜLER
1.07.2020 14:00-15:00 ADL202 CEZA MUHAKEMESİ VE İNFAZ HUKUKUNUN TEMELLERİ TUĞBA BAYZİT MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
15.06.2020 16:00-17:00 ADL218 TÜKETİCİ HUKUKU CANADAR ARSLAN ÖYKÜ GÜLER
Turizm Fakültesi ve Turizm ve Otelcilik  1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
18.06.2020 10.00-11.00 THM106 TRAVEL AND TOUR OPERATIONS MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI SOOLMAZ AZARMI
18.06.2020 11.00-12.30 GER102 GERMAN II MARYAM VALA MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
17.06.2020 10.00-11.00 THM104 MANAGEMENT FOR TOURISM & HOSBITALITY MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI SOOLMAZ AZARMI
23.06.2020 9.30-10,30 CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION TUTKU AKTER GÖKAŞAN MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
Turizm Fakültesi ve Turizm ve Otelcilik 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 11.00-12.30 THM208 FOOD AND BEVERAGE OPERATIONS MUSTAFA ŞAH MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
23.06.2020 14.30-15.30 THM206 COMMUNICATION SKILLS FOR TOURISM INDUSTRY TUTKU AKTER GÖKAŞAN MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
17.06.2020 10.00-11.30 GER202 GERMAN IV MARYAM VALA MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
Turizm Fakültesi ve Turizm ve Otelcilik 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 11.00-12.30 THM302 FOOD PREPARATION II RUKİYE KİLİLİ SOOLMAZ AZARMI
17.06.2020 9.30-11.00 THM304 ACCOUNTING FOR TOURISM İLHAN BORA MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
18.06.2020 11.00-12.30 THM310 INDUSTRIAL TRAINING II RUKİYE KİLİLİ SOOLMAZ AZARMI
Turizm Fakültesi ve Turizm ve Otelcilik Bölümü 4. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 10.00-11.30 BUS406 STRATEGIC MANAGEMENT TÜRCAN ARDALI MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
17.06.2020 12.30-14.00 THM402 FINANCIAL MANAGEMENT İLHAN BORA MEHMET NECATI CİZRELİOĞULLARI
 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 9.30-10.30 FTR114 ANATOMİK PALPASYON MOHAMMAD REZA PARİSH SEDA ERDOĞAN
16.06.2020 9.30-10.30 FTR118 ISI IŞIK HİDROTERAPİ HÜLYA ÖZBEŞER KÜBRA KÜÇÜKTEPE
17.06.2020 10.30-11.30 FZY102 FIZYOLOJI II TURHAN ONARLIOĞLU ELMAS BOZKURT
18.06.2020 8.30-9.30 FTR106 NORMAL MOTOR GELİŞİM HÜLYA ÖZBEŞER KÜBRA KÜÇÜKTEPE
23.06.2020 9.30-10.30 FTR104 PSİKOSOSYAL REHABİLİTASYON HÜLYA ÖZBEŞER KÜBRA KÜÇÜKTEPE
19.06.2020 9.30-11.30 ANA104 ANATOMİ II LEVENT SARIKCIOĞLU ELMAS BOZKURT
 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
24.06.2020 9.30-10.30 FTR210 KİNEZYOLOJİ VE BİYOMEKANİK II MOHAMMAD REZA PARİSH KÜBRA KÜÇÜKTEPE
22.06.2020 10.30-11.30 FTR206 KLİNİK BİLİMLER II ERSAN BERKSEL SEDA ERDOĞAN
22.06.2020 14.30-15.30 FTR212 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ KÜBRA KÜÇÜKTEPE ELMAS BOZKURT
17.06.2020 9.30-10.30 FTR208 ELEKTROTERAPİ II SEDA ERDOĞAN ELMAS BOZKURT
18.06.2020 13.30-14.30 FTR202 TEDAVİ HAREKETLERİ VE PRENSİPLERİ HÜLYA ÖZBEŞER KÜBRA KÜÇÜKTEPE
23.06.2020 13.30-14.30 FTR204 MANİPULATİF TEDAVİ II HÜLYA ÖZBEŞER KÜBRA KÜÇÜKTEPE
19.06.2020 15.30-16.30 FTR218 ÇOCUKLARDA TERAPÖTİK EGZERSİZ KÜBRA KÜÇÜKTEPE EVRİM AVCI
 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 14.30-15.30 FTR302 NÖROFİZYOLOJİK YAKLAŞIMLAR II MOHAMMAD REZA PARİSH SEDA ERDOĞAN
16.06.2020 10.30-11.30 FTR322 ROMATOLOJİK REHABİLİTASYON ELMAS BOZKURT SEDA ERDOĞAN
16.06.2020 13.30-14.30 FTR318 ORTEZ VE REHABİLİTASYON MOHAMMAD REZA PARİSH KÜBRA KÜÇÜKTEPE
22.06.2020 9.30-10.30 FTR304 İŞ UĞRAŞISI TERAPİSİ KÜBRA KÜÇÜKTEPE ELMAS BOZKURT
17.06.2020 13.30-14.30 FTR306 NÖROLOJİK REHABİLİTASYON KÜBRA KÜÇÜKTEPE ELMAS BOZKURT
18.06.2020 14.30-15.30 FTR308 FİZYOTERAPİDE ÖZEL KONULAR KÜBRA KÜÇÜKTEPE ELMAS BOZKURT
25.06.2020 9.30-10.30 FTR326 KANITA DAYALI FİZYOTERAPİ SEDA ERDOĞAN KÜBRA KÜÇÜKTEPE
19.06.2020 9.30-10.30 FTR320 KARDİYAK REHABİLİTASYONU OSMAN ETEM AYDIN SEDA ERDOĞAN
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü  1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 10.30-11.30 FZY102 FIZYOLOJI II TURHAN ONARLIOĞLU MELİS MİSYAĞCI
24.06.2020 09.30-10.00 MIK102 MIKROBIYOLOJI BAHAR ATALAY MELİS MİSYAĞCI
18.06.2020 09.30-10.00 ANA102 ANATOMI II LEVENT SARIKCIOĞLU MELİS MİSYAĞCI
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü  2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
23.06.2020 15.00-16.00 HEM228 FİZYOPATOLOJİ ŞENGÜL DOLU KUBİLAY BAHAR ATALAY
24.06.2020 10.00-11.00 HEM222 İÇ HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ ŞENGÜL DOLU KUBİLAY BAHAR ATALAY
18.06.2020 11.00-12.00 HEM224 CERRAHİ HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ FATMA AYŞİN KURAK BAHAR ATALAY
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü  3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
15.06.2020 09.30-10.30 HEM316 EVDE BAKIM HEMŞİRELİĞİ GÜLENDAM HAKVERDİOĞLU YÖNT ÇİĞDEM MÜGE HAYLI
22.06.2020 10.30-11.30 HEM312 HEMŞİRELİKTE ARAŞTIRMA GÜLENDAM HAKVERDİOĞLU YÖNT ÇİĞDEM MÜGE HAYLI
24.06.2020 14.00-15.00 HEM320 RUH SAĞLIĞI VE PSİKİYATRİ HEMŞİRELİĞİ ŞENGÜL DOLU KUBİLAY ÇİĞDEM MÜGE HAYLI
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü  4. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
15.06.2020 10.00-11.00 HEM412 TEMEL ELEKTROKARDIOGRAFI ERSAN BERKSEL BAHAR ATALAY
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik(İngilizce) Bölümü  1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
16.06.2020 12.30-13.30 CMP102 COMPUTER II RUHSAN ÖNDER MELİS MİSYAĞCI
18.06.2020 13.30-14.00 ANA106 ANATOMY II LEVENT SARIKCIOĞLU MELİS MİSYAĞCI
26.06.2020 09.30-10.30 NRS102 INTERPERSONAL COMMUNICATION TUTKU AKTER GÖKAŞAN MELİS MİSYAĞCI
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik(İngilizce) Bölümü  2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
26.06.2020 12.30-13.30 NRS209 GERIATRICS AND ELDERLY CARE MİRA RANA GÖKDOĞAN ÇİĞDEM MÜGE HAYLI
22.06.2020 09.30-10.30 NRS204 SURGICAL NURSING MİRA RANA GÖKDOĞAN ÇİĞDEM MÜGE HAYLI
29.06.2020 14.30-15.30 PAT202 BASIC PATHOLOGY MİRA RANA GÖKDOĞAN ÇİĞDEM MÜGE HAYLI
30.06.2020 11.30-12.30 NRS201 FUNDAMENTALS OF NURSING MELİS MİSYAĞCI BAHAR ATALAY
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik(İngilizce) Bölümü  3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
19.06.2020 09.30-10.30 NRS312 PALLIATIVE CARE MİRA RANA GÖKDOĞAN ÇİĞDEM MÜGE HAYLI
Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
16.06.2020 10.00-11.00 PSI108 GELİŞİM PSİKOLOJİSİ I SEREN UĞUR ALİYE ATEŞ
18.06.2020 10.00-11.00 PDR110 FİZYOLOJİK PSİKOLOJİ ALİYE ATEŞ SEREN UĞUR
22.06.2020 10.00-11.00 PDR112 OKULLARDA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ALİYE ATEŞ SEREN UĞUR
Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 12.00 - 12.30 PDR216 UYGULAMALI DAVRANIŞ ANALİZİ SERAP MERAL KARABACAK YELİZ SAYGIN
19.06.2020 12.00-13.00 PSI212 KİŞİLİK KURAMLARI YELİZ SAYGIN ALİYE ATEŞ
15.06.2020 12.00-13.00 PDR224 TEST DIŞI TEKNİKLER ALİYE ATEŞ SEREN UĞUR
22.06.2020 12.00-13.00 EGT206 TÜRK EĞİTİM TARİHİ MEHMET BALYEMEZ YELİZ SAYGIN
24.06.2020 12.00-13.00 PDR220 YAŞAM DÖNEMLERİ VE UYUM SORUNLARI SEREN UĞUR ALİYE ATEŞ
Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 14.00-15.00 PDR308 PSİKOLOJİK DANIŞMA KURAMLARI YELİZ SAYGIN TUBA YAVAŞ
24.06.2020 14.00-15.00 PDR304 REHBERLİKTE PROGRAM GELİŞTİRME ALİYE ATEŞ SEREN UĞUR
19.06.2020 14.00- 14.30 EGT308 EĞ. ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME TUBA YAVAŞ YELİZ SAYGIN
Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 4. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 16.00-16.30 PDR404 REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMADA ALAN ÇALIŞMASI YELİZ SAYGIN TUBA YAVAŞ
19.06.2020 16.00-16.30 PDR402 REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA SEMİNERİ YELİZ SAYGIN ALİYE ATEŞ
17.06.2020 16.00-16.30 PDR408 KURUM DENEYİMİ YELİZ SAYGIN TUBA YAVAŞ
Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
26.06.2020 14:00-16:00 MAT102 CALCULUS II ROOZBEH VAZIRI PERİHAN MİRAY KARLI
19.06.2020 09:00-11:00 MAT101 CALCULUS I ROOZBEH VAZIRI SEVSEM GÜL
18.06.2020 17:00-19:00 MAT106 LINEAR ALGEBRA ROOZBEH VAZIRI SERGEN IRMAK
17.06.2020 09:00-11:00 PHY102 GENERAL PHYSICS II ROOZBEH VAZIRI ESRA TAŞKIN
22.06.2020 10:00-13:00 COM106 COMPUTER PROGRAMMING II MUSTAFA TUNAY ZALİHE YARKINER
Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
24.06.2020 14:30-16:30 MAT206 PROBABILITY AND STATISTICS MUSTAFA TUNAY ROOZBEH VAZIRI
23.06.2020 09:30-10:30 CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION TUTKU AKTER GÖKAŞAN AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
19.06.2020 09:30-11:30 EEE206 DIGITAL LOGIC DESIGN RUHSAN ÖNDER MUSTAFA TUNAY
Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
16.06.2020 14:30-16:30 FEN302 TECHNICS IN ACADEMIC SKILLS MUSTAFA TUNAY ROOZBEH VAZIRI
17.06.2020 09:30-11:30 EEE306 MICROPROCESSORS RUHSAN ÖNDER MUSTAFA TUNAY
15.06.2020 14:30-16:30 MAT302 NUMERICAL ANALYSIS ZALİHE YARKINER ROOZBEH VAZIRI
Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
26.06.2020 14:00-16:00 MAT102 CALCULUS II ROOZBEH VAZIRI ZALİHE YARKINER
19.06.2020 09:00-11:00 MAT101 CALCULUS I ROOZBEH VAZIRI GÜRAY ASKAL
18.06.2020 17:00-19:00 MAT106 LINEAR ALGEBRA ROOZBEH VAZIRI ZALİHE YARKINER
22.06.2020 10:00-13:00 COM106 COMPUTER PROGRAMMING I MUSTAFA TUNAY I ZALİHE YARKINER
17.06.2020 09:00-11:00 PHY102 GENERAL PHYSICS II ROOZBEH VAZIRI GÜRAY ASKAL
Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
23.06.2020 09:30-10:30 CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION TUTKU AKTER GÖKAŞAN AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
24.06.2020 14:30-16:30 MAT206 PROBABILITY AND STATISTICS MUSTAFA TUNAY ROOZBEH VAZIRI
19.06.2020 09:30-11:30 EEE206 DIGITAL LOGIC DESIGN RUHSAN ÖNDER MUSTAFA TUNAY
Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 09:30-11:30 EEE306 MICROPROCESSORS RUHSAN ÖNDER MUSTAFA TUNAY
16.06.2020 14:30-16:30 FEN302 TECHNICS IN ACADEMIC SKILLS MUSTAFA TUNAY ROOZBEH VAZIRI
15.06.2020 14:30-16:30 MAT302 NUMERICAL ANALYSIS ZALİHE YARKINER MUSTAFA TUNAY
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
19.06.2020 09:00-11:00 MAT101 CALCULUS I ROOZBEH VAZIRI ZALİHE YARKINER
18.06.2020 17:00-19:00 MAT106 LINEAR ALGEBRA ROOZBEH VAZIRI ZALİHE YARKINER
17.06.2020 09:00-11:00 PHY102 GENERAL PHYSICS II ROOZBEH VAZIRI ZALİHE YARKINER
22.06.2020 10:00-13:00 COM106 COMPUTER PROGRAMMING II MUSTAFA TUNAY ZALİHE YARKINER
26.06.2020 14:00-16:00 MAT102 CALCULUS II ROOZBEH VAZIRI ZALİHE YARKINER
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
19.06.2020 09:30-11:30 EEE206 DIGITAL LOGIC DESIGN RUHSAN ÖNDER MUSTAFA TUNAY
18.06.2020 14:30-16:30 COM208 OPERATING SYSTEMS RUHSAN ÖNDER MUSTAFA TUNAY
25.06.2020 10:00-12:00 COM212 OBJECT ORIENTED PROGRAMMING MUSTAFA TUNAY ROOZBEH VAZIRI
24.06.2020 14:30-16:30 MAT206 PROBABILITY AND STATISTICS MUSTAFA TUNAY ROOZBEH VAZIRI
23.06.2020 09:30-10:30 CSU207 INTERCULTURAL COMMUNICATION TUTKU AKTER GÖKAŞAN AHMET ENES GÜNGÖRDÜ
15.06.2020 10:00-12:00 COM202 COMPUTER ORGANIZATION RUHSAN ÖNDER MUSTAFA TUNAY
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Bölümü 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Saati Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
15.06.2020 14:30-16:30 MAT302 NUMERICAL ANALYSIS ZALİHE YARKINER MUSTAFA TUNAY
16.06.2020 14:30-16:30 FEN302 TECHNICS IN ACADEMIC SKILLS MUSTAFA TUNAY ROOZBEH VAZIRI
SHMYO Fizyoterapi Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
26.06.2020 08.30-09.30 FZT102 TEDAVİ EDİCİ HAREKETLER HÜLYA ÖZBEŞER EVRİM AVCI
24.06.2020 13.30-14.30 FZT106 ELEKTROTERAPİ SEDA ERDOĞAN EVRİM AVCI
16.06.2020 13.30-14.00 FZT104 KİNEZYOLOJİ ELMAS BOZKURT EVRİM AVCI
16.06.2020 09.30-10.30 FZT108 ISI-IŞIK-HİTROTERAPİ SEDA ERDOĞAN EVRİM AVCI
16.06.2020 11.00-12.00 KIU208 TEMEL İLK YARDIM BECERİLERİ FATMA AYŞİN KURAK EVRİM AVCI
SHMYO Fizyoterapi Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 13.30-14.30 SHM100 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SELDA KALYONCU DEMİR EVRİM AVCI
18.06.2020 11.30-12.30 FZT210 REHABİLİTASYON TEKNOLOJİSİ SEDA ERDOĞAN EVRİM AVCI
19.06.2020 15.30-16.30 FZT208 ENGELLİLERDE SPOR SEDA ERDOĞAN EVRİM AVCI
26.06.2020 13.30-14.00 FZT202 ORTEZ-PROTEZ ELMAS BOZKURT EVRİM AVCI
18.06.2020 09.30-10.00 FZT204 ROMATİZMAL HASTALIKLARDA REHABİLİTASYON ELMAS BOZKURT EVRİM AVCI
SHMYO İlk ve Acil Yardım Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
18.06.2020 10.00-11.00 ACL102 İLK VE ACİL YARDIM İÇİN FARMOKOLOJİ TURHAN ONARLIOĞLU SELDA KALYONCU DEMİR
19.06.2020 11.00-12.00 ACL120 İLERİ YAŞAM DESTEĞİ UYGULAMALARI I HÜLYA GÜLLERCİ SELDA KALYONCU DEMİR
16.06.2020 12.00-13.00 ACL116 ACİL HASTA BAKIMI II HÜLYA GÜLLERCİ SELDA KALYONCU DEMİR
22.06.2020 13.30-14.30 SHM100 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SELDA KALYONCU DEMİR EVRİM AVCI
15.06.2020 15.30-16.30 ACL108 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ II FATMA AYŞİN KURAK SELDA KALYONCU DEMİR
SHMYO İlk ve Acil Yardım Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 13.00-14.00 ACL216 İLERİ YAŞAM DESTEĞİ UYGULAMALARI II HÜLYA GÜLLERCİ SELDA KALYONCU DEMİR
18.06.2020 14.00-15.00 SHM204 SAĞLIKTA LİDERLİK FATMA AYŞİN KURAK SELDA KALYONCU DEMİR
SHMYO Optisyenlik Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
22.06.2020 13.30-14.30 SHM100 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SELDA KALYONCU DEMİR EVRİM AVCI
27.06.2020 09.30-10.30 OPT120 OPTİSYENLİK FİZİĞİ-II SELDA KALYONCU DEMİR EVRİM AVCI
27.06.2020 11.30-12.30 MAT104 MATEMATİK SELDA KALYONCU DEMİR EVRİM AVCI
19.06.2020 12.30-13.00 OPT116 GÖZ ANATOMİSİ VE FİZYOLOJİSİ LEVENT SARIKCIOĞLU SELDA KALYONCU DEMİR
SHMYO Optisyenlik Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
30.06.2020 16.30-17.30 OPT222 GÖZ HASTALIKLARI HATİCE SOYDEMİR EVRİM AVCI
İİSBF İşletme (İngilizce) Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
18.06.2020 10.00-12.00 MAT114 MATHEMATICS II ZALİHE YARKINER ARZU ALVAN BOZDERELİ
15/6/2020 09:30-10:30 ECO102 INTRODUCTION TO ECONOMICS II ERDAL GÜRYAY ARZU ALVAN BOZDERELİ
17.06.2020 14:00 - 15:00 BUS102 PRINCIPLES OF BUSINESS II OLUKUNLE SAMUEL SOGEKE ARZU ALVAN BOZDERELİ
İİSBF İşletme (İngilizce) Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 09:30-10:30 ECO202 MACROECONOMICS ERDAL GÜRYAY ARZU ALVAN BOZDERELİ
18.06.2020 14.30-16.30 STT 202 STATISTICS II ZALİHE YARKINER ASİF RABBANİ
15.06.2020 13:30 - 14:30 BUS202 MANAGEMENT ORGANIZATION THEORY OLUKUNLE SAMUEL SOGEKE PERİHAN MİRAY KARLI
16.04.2020 14:30 - 15:30 BUS204 BUSINESS COMMUNICATION OLUKUNLE SAMUEL SOGEKE MERVE SANER
İİSBF İşletme (İngilizce) Bölümü 3. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 10:30 - 11:30 BUS310 E-BUSINESS OLUKUNLE SAMUEL SOGEKE ASLI AKI
16.06.2020 14.30-16.30 BUS 312 RESEARCH METHODS ZALİHE YARKINER RUHSAN ÖNDER
18.06.2020 11:00 - 12:00 BUS302 HUMAN RESOURCE MANAGEMENT OLUKUNLE SAMUEL SOGEKE ASLI AKI
22.06.2020 10:30-11:00 BUS306 INTERNATIONAL TRADE ARZU ALVAN BOZDERELİ ASLI AKI
İİSBF İşletme (İngilizce) Bölümü 4. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 10:00-11:00 MRK402 INTERNATIONAL MARKETING ASIM GÜNAL ÖNCE ARZU ALVAN BOZDERELİ
17.06.2020 17:30:00-18:30 MNG527 GLOBAL MARKETING ASIM GÜNAL ÖNCE ARZU ALVAN BOZDERELİ
İİSBF Psikoloji Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
19.06.2020 13.30-14:00 PSI106 ÖZEL EĞİTİM YILMAZ AVCU SEREN UĞUR
İİSBF Psikoloji Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
17.06.2020 13:30-14:30 PSI220 ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ SEREN UĞUR ALİYE ATEŞ
16.06.2020 09:30-10:30 PSI 218 ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ ALİYE ATEŞ SEREN UĞUR
İİSBF Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
15.06.2020 09.30-10.40 ECO102 INTRODUCTION TO ECONOMICS II ERDAL GÜRYAY ARZU ALVAN BOZDERELİ
29.06.2020 13.30-14.30 LAW114 INTERNATIONAL TRADE LAW ESRA ERSOY MERVEYİSEFA YAYLAGÜL
16.06.2020 09.30-11.00 INR102 INTRODUCTION TO INTERNATIONAL RELATIONS II ALPER GÜLBAY ESRA TAŞKIN
İİSBF Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Bölümü 2. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
18.06.2020 09.30-11.00 INR206 COMPARATIVE POLITICAL SYSTEMS ALPER GÜLBAY GÜRAY ASKAL
Havacılık MYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Bölümü 1. Sınıf
Sınav Tarihi Sınav Süresi Ders Kodu- Ders Adı Dersi Veren Öğretim Elemanı Gözetmen
15.06.2020 09.30- 10.30 SHK104 NORMAL EMNİYET KURALLARI ASLI AKI SEVSEM GÜL
15.06.2020 14.30- 15.30 SHK102 UÇUŞ TEORİSİ VE METEOROLOJİ ASLI AKI MERVE SANER
17.06.2020 13:30-14:30 SHK106 UÇUŞ FİZYOLOJİSİ VE PSİKOLOJİ ASLI AKI SERGEN IRMAK