KAMPÜS YAŞAMI

Kampüsümüz KKTC’nin ikinci büyük şehri olan, eşsiz doğal güzellikleri ile zengin Girne şehrinde bulunmaktadır.

  • Girne öğrencilerin okumak için tercih ettiği turistik, tarihi ve kültürel bir şehirdir. Bünyesinde birçok üniversiteyi barındırmaktadır. Bu özelliğinden dolayı şehrin değişik yerlerinde bir çok yurt ve konaklama imkanları mevcuttur.

    Kampüs Girne şehir merkezine 1,7 km uzaklıkta, Başkent Lefkoşa’ya 30 km uzaklıktadır. Kampüsümüz, deniz ve dağ manzarası ile zengin, zeytin ağaçları içerisinde olup sosyal aktivite ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

campusinside

Kampüsümüz

Kıbrıs İlim Üniversitesi kampüsü, Doğu Akdeniz’in cennet adası Kıbrıs’ta, Girne’nin en güzel yerleşim yerlerinden Bellapais yolu üzerinde, dağ ve deniz manzaralı, zeytin ağaçlarıyla çevrili denize yakın 20 bin m2’lik bir alanda, yeni teknoloji altyapı ile donatılmış akıllı ve aynı zamanda eğlence ile dolu bir kampüstür.

intstus

Sosyal Etkinlikler

Kıbrıs İlim Üniversitesi’nde yıl boyunca sürekli olarak çok sayıda kültür, sanat ve spor faaliyetleri düzenlenmektedir.
stu_campus
stusint
stu_sport

Aday iletişim merkezimiz ile iletişim kurmak için bilgi formumuzu doldurabilirsiniz. berlerimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacaktır. start your online
application via our system.

There are numerous cultural, artistic and sports activities throughout the year at CSU Campus. You can find one for yourself and join.

Barınma

Take a look at our Accommodation page to find out what rooms we have available in our Halls of Residence or to find information on renting private accommodation.

Yaşam Masrafları

You can get an idea of how much your studies may cost you in your first year, and what funding may be available to you.